Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
АПУ збирає пропозиції та зауваження.
«Очевидно, що закон про адвокатуру, який діє нині, нас не влаштовує. Тому дуже важливо, що ми зараз можемо сформувати свої пропозиції та здійснити вплив на процес розробки нового закону", зазначив Йосиф Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області.
Про це йшла мова під час обговорення відповідного законопроекту, яке організували Асоціація правників України спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Радою адвокатів Одеської області, пояснили "ЗіБ" в АПУ.
Проект розміщений на офіційному сайті Ради з питань судової реформи та зокрема, передбачає зміни в частині адвокатського самоврядування, гарантій тощо.
"Звичайно, проект містить багато корисних змін, однак деякі норми у нас викликають занепокоєння. Тому ми маємо активно включитися в обговорення і підготувати свої пропозиції", - зазначив Президент АПУ Денис Бугай, звертаючись до колег на відкритті заходу.
Активна дискусія точилася навколо кожного з питань, які були винесені на обговорення, починаючи від доступу до професії адвоката, закінчуючи питаннями дисциплінарної відповідальності та організації самоврядування адвокатів.
Участь у дискусії взяли Вікторія Мітько, Начальник управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги; Юрій Сергєєв, к.ю.н., керуючий партнер Юридичного бюро Сергєєвих; Ігор Фомін, керуючий партнер Fomin&Partners; Тетяна Подольна, представник Одеської області в ВКДКА; та інші.
Міжнародний досвід регулювання представили Оксана Цимбрівська та Ритіс Йокубаускас, експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».
Свої пропозиції та коментарі щодо зазначеного проекту Закону можна надіслати за адресою: legal@uba.ua з поміткою "Реформа адвокатури".