Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
1 вересня набрала повної сили Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Не дивлячись на те, що Україна мала достатньо часу через тривалий процес ратифікації з боку усіх держав-членів ЄС, значна частина національного законодавства й досі залишається не приведеною у відповідність до норм Угоди. Суттєвих змін мають зазнати багато сфер суспільного життя, у тому числі й сфера інтелектуальної власності.
Для того, аби розібратися, як мають реалізовуватися положення Угоди про асоціацію, яким чином віднині мають регулюватися відносини у сфері правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності, яке бачення органів державної влади, зокрема, які зміни до спеціального законодавства пропонує МЕРТ України у цьому світлі, Комітет ААУ з інтелектуальної власності, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та НДІ інтелектуальної власності НАПрН України вирішили провести тематичну професійну зустріч для висвітлення усіх важливих змін та дискусії стосовно покращення умов регулювання галузі у зв’язку з запровадженням багатьох новел.
Із метою поділитися своїм унікальним досвідом до Києва приїдуть представники сфери інтелектуальної власності з країн «Східного партнерства» — Грузії та Молдови, в яких аналогічні угоди про асоціацію з ЄС запрацювали раніше, ніж в Україні. Також очікується приїзд фахівців з країн ЄС, які висвітлять європейські підходи стосовно регулювання сфери інтелектуальної власності.
До участі у заході запрошуються представники Секретаріату КМУ, МЕРТ України, МЗС України, Мін’юсту України, ДП «Укрпатент», НДЦ судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, наукової спільноти України.
Докладніше – за посиланням.
За матеріалами газети "Закон і Бізнес"